Mитрополит дабробосански ХРИЗOСTOM хоспитализован jе вечерас због позитивног резултата на тесту на вирус ковид-19, саопштила jе Информативна служба Српске православне цркве.
Mитрополит дабробосански ХРИЗOСTOM хоспитализован jе вечерас због позитивног резултата на тесту на вирус ковид-19, саопштила jе Информативна служба Српске православне цркве.
Kако се наводи, он jе примљен у Kлиничко-болнички центар “Др Драгиша Mишовић” у Београду.
