Слава Специјалне болнице за рехабилитацију „Гамзиград“
Специјална болница за рехабилитацију „Гамзиград“ и ове године је прославила своју славу – Ваведење Пресвете Богородице. За разлику од прошлих година, овогодишња прослава је била скромнија због познате епидемиолошке ситуације.
Јереј Драган Блинџов је после благосиљања колача присутнима честитао славу а потом се свима обратио директор болнице др мед. Раде Костић који је говорио о значају овог колектива.

H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.










