Његово Преосвештенство Епископ шумадијски и администратор Архиепископије београдско-карловачке г. Јован служио је 5. децембра 2020. године, на празник Светих апостола Филимона, Архипа и Апфије, свету архијерејску Литургију у храму Успења Пресвете Богородице у Крагујевцу. Том приликом ђаконски чин је примио г. Саша Павловић из Крагујевца.
Извор: Епархија шумадијкска
— spc.rs
