06 Δεκεμβρίου, 2020

Празник Ваведења Богородичиног у храму Светог Саве

Διαδώστε:

На празник Ваведења Пресвете Богородице свету Литургију у крипти храма Светог Саве на Врачару служили су свештеници братства Светосавског храма.

Празничну беседу је произнео протојереј-ставрофор Стојадин Павловић, директор Патријаршијске управне канцеларије и духовник у храму Светог Саве, који је на велики празник молитвено обележио четрдесет година свештенопастирске службе. Након свете Литургије свештеници су служили помен блаженопочившем патријарху Иринеју.

 

spc.rs

Διαδώστε: