Празник Ваведења Богородичиног у храму Светог Саве
На празник Ваведења Пресвете Богородице свету Литургију у крипти храма Светог Саве на Врачару служили су свештеници братства Светосавског храма.
Празничну беседу је произнео протојереј-ставрофор Стојадин Павловић, директор Патријаршијске управне канцеларије и духовник у храму Светог Саве, који је на велики празник молитвено обележио четрдесет година свештенопастирске службе. Након свете Литургије свештеници су служили помен блаженопочившем патријарху Иринеју.
— spc.rs
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.










