По благослову настојатеља манастира Светог архиђакона Стефана у Сланцима, оца Стефана, у манастиру ће се спровести акција “Пакетићи за децу на Косову и Метохији”, коју шесту годину заредом организује Хуманитарна организација “Сви за Космет”. Током празничних дана, кутије за слаткише и нове играчке биће постављене у продавници, испред продавнице, испред трпезарије и испред цркве, сазнаје Радио “Слово љубве”.
Благословом и љубављу игуманије Евгеније, манастир Раковица се такође укључио у акцију прикупљања слаткиша и играчака за наше малишане на Косову и Метохији. Позивамо све вас да по мери својих могућности узмете учешћа у акцији и својим даром обрадујете наше мале јунаке. Ваше дарове можете оставити у кутији која се налази у манастирском храму Успења Пресвете Богородице, наведено је у поруци.
Извор: вибер-група Пријатељи манастира Сланци
Фото: вибер-група Пријатељи манастира Сланци
