08 Ιανουαρίου, 2021

Будимо људи – О. Владимир Марковић: Не плашимо се да се обраћамо Господу

Διαδώστε:

 

„Не плашимо се да обраћамо Господу, који нам упућује оне речи које звоне од постанка света – да ће се спасти онај који издржи. Не бринимо за оно шта је око нас него шта је у нама“, рекао је јереј Владимир Марковић, генерални секретар Верског добротвог старатељства АЕМ у Божићном издању емисије „Будимо људи“. Осврћући се на претходни период када је, упркос пандемији, Старатељство окупило своје волонтере и добротворе у новим пројектима на корист свих потребитих, о. Владимир је поручуо: „Искористимо на добро све оно што нам је Господ дао. Оживимо рајску башту на земљи“.

https://orthodoxianewsagency.xtend.gr/wp-content/uploads/2021/01/07.01.21-Budimo-ljudi-Otac-Vladimir-Markovic-Bozicna-emisija-0.39.56.mp3?_=1

slovoljubve.com

Διαδώστε: