Будимо људи – О. Владимир Марковић: Не плашимо се да се обраћамо Господу
„Не плашимо се да обраћамо Господу, који нам упућује оне речи које звоне од постанка света – да ће се спасти онај који издржи. Не бринимо за оно шта је око нас него шта је у нама“, рекао је јереј Владимир Марковић, генерални секретар Верског добротвог старатељства АЕМ у Божићном издању емисије „Будимо људи“. Осврћући се на претходни период када је, упркос пандемији, Старатељство окупило своје волонтере и добротворе у новим пројектима на корист свих потребитих, о. Владимир је поручуо: „Искористимо на добро све оно што нам је Господ дао. Оживимо рајску башту на земљи“.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.










