„Ој Бадњаче, Бадњаче“: Дечји хор српске цркве у Вашингтону божићним песмама увеличао празник (видео)
Срби широм света прославили су Божић, један од најрадоснијих хришћанских празника. Тако је било и у Вашингтону, где је дечији хор Српске Православне Цркве Светог Луке вернике увеселио божићним песмама.
„Свим нашим парохијанима и пријатељимa нашег храма желимо срећан и Богом благословен Бадњи дан!“, објавила је црква Светог Луке у Вашингтону.
На друштвеним мрежама и Јутјубу објављен је снимак на ком дечији хор те цркве на српском језику пева „Ој Бадњаче, Бадњаче“.
Иначе, црква Светог Луке у Вашингтону, чији је старешина Василије Вранић, једина је српска православна црква у главном граду Америке.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.










