У Атини служен молебан за почетак Нове године
Славословље и молебан за почетак Нове Године 2021 у Саборном храму Атине служио је Архиепископ Атински и цијеле Грчке г. Јероним са свештеницима храма.
У светој служби су учествовали Предсједник Грчке госпођа Катерина Сакеларопулу, Предсједник Владе г. Кириакос Мицотакис, Гувернер Атике Георгиос Патулис, министри у Влади, високи званичници Војске Грчке, Полиције и Ватрогасне службе и представници општинске управе Атине.
Архиепископ Јероним је пожелио ” да се сви заједно помолимо Богу и даће нам снаге да заједно превазиђемо све проблеме. Свима желим благословену Нову Годину, да буде добра и стваралачка”.









H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.










